Cinsellik

Cinsellik deyince akla toplumca kabul edilen ahlaksız konular gelmektedir. Halbuki cinsellik toplum tarafından bilindiği gibi ayıp olan, ahlaksız olan şeyler demek değildir. Cinsellik iki bireyin birbirine hissettiği yoğun duyguların dışa yansımış halidir. Cinsellik duygusu yoğun olarak erkeklerde olduğu bilindiği gibi kadınlarda daha fazladır. Fakat kadınlar belirli etmezler. İlk adımı erkeğin atmasını beklerler. Erkeklerin her zaman, her yerde, her koşulda güzel, seksi bir kadın görür görmek cinsel duygularının yoğunlaşacağı ve harekete geçeceğine inanılır. Bu inanışla büyüyen erkek, kendi organının kendine selam çakmadığı için cinsel bir sorunun olduğunu düşünüyor ve kendine olan güvenini yitiriyor. Bu hareketliliği bilen kadın da kendinden emin olmak için erkekten onay bekliyor ve ilk onun ilişkiyi başlatmasını istiyor. Her zaman her yerde kadına bu tür onay gelmediği için kadında erkeğin kendini beğenmediğini düşünüyor. Sevişmeyi ilk kadın başlatsa kadını erkek ahlaksız olarak düşünüyor. Kadının iyi sevişmesi bekleniyor, birde orgazm olursa erkek kendinin bunu başardığını düşünüp erkekliğini üçe, beşe katlamış oluyor. Aslında tüm bunlar gösteriyor ki kadın, sevişmenin bir parçası. Buna rağmen dediğim gibi sevişmeyi başlatan kadın olunca ahlaksız olarak algılanıyor. Bu inanış nedeniyle de bir çok kadın erkeğinden ilk adım gelmediği sürece cinsel arzularını baskılamak zorunda kalıyor. Ne de olsa cinsellik kadına da verilmiş bir dürtü. Sevişme ve cinsellik sadece erkeğe özgü bir eylem değil. Bu bir ahlak meselesi değil, hak meselesidir. Yani sevişmeyi kadın da başlatabilir.
Erkek veya kadın partnerinin cinsel arzusunu reddedebilir Reddedilen kadın ve erkek istenmediğini düşünerek yeni partnerler aramaya başlar. Ve bu partnerleri Reel hayatında bulamazsa sohbet sitelerinde bulmaya başlar. Cinsellik konusunda bir kadına veya erkeğe sohbet sitelerinde yaklaşımınız çok profesyonelce olmalı ki o kadınla hazzın doruklarına ulaşabilesiniz. Peki haz doruklarına ulaşmak için nasıl bir yaklaşım sergilenmeli ? Öncelikle sohbet sitelerinde tanışacağınız kişileri tanıyın. Hemen konuya dalmayın yani. Bir kaç gün hatta bir kaç ay tanıyın. Eğer tanışmayı güzel ve etkili bir şekilde yaparsanız karşınızdaki kişi bir süre sonra kendiliğinden size gelecektir. Cinsel sohbete gelince mümkün olduğu kadar cinsel sohbetinizi karşınızdakini ürkütmeden yapmaya çalışın. Eğer ürkerse kaçacaktır. Cinsel sohbete giriş yaparken öncelikle onun isteklerini öğrenin daha sonra konuya giriş yapın.
Şunu da unutmamanızı söylüyorum ki. Kadınlar sadece cinsel obje değildir. Her kadın sevgiyi, saygıyı hak eder. Sevgi gösterdiğiniz, saygı duyduğunuz kadın siz istemeseniz bile bir süre sonra sizin yanınızda olacaktır.
Bol Şanslar..

ETİKETLER :