Sevişmek

Cinsellikte temel olay partnerinizle güzel bir ana odaklanmak ve doğru nefes ritmini yakalayabilmek ve gevşeyebilmektir. Olayın tüm özü budur. Şöyle bir kendinize birde bugüne kadar yaşadığınız cinsel ilişkilerinize dönüp bir bakının. Güzel bir sevişme dediğinizde bu söylediklerinizi hissedebildiniz mi? Eşinize emek harcadınız mı? Yoksa her şeyi karşı taraftan mı beklersiniz. Sevgili arkadaşlar almadan vermek diye bir şey yok yaşamda.
Cinsellik de her şeyin eşten gelmesini bir kenara bırakın annemizin öğrettikleriyle bir şeyler yapmaya çalıştık. Fakat annelerimiz bunları açık bize anlatmadı anlatamazdı da. Aslında etkili bir sevişmenin en önemli özelliği karşılıklı istekleri gerçekleştirmektir. Sonuç da kadın ve erkeğin karşılıklı ilişkilerinde beklentileri vardır. Güzel bir sevişmek için gevşemeli, nefes alabilmeli ve zihninizi özgür bırakabilmelidir. Eğer nefessel bütünlüğü yakalarsanız ilişkinizi de anlamlandırırsınız.
Peki bu Cinsellik Sohbet için nasıl olmalı ?
Cinsellik konusunu bir Cinsellik başlığı altında açıklamıştım. Şimdi bir kez daha değinmek istiyorum. Cinsellik konusunda bir bireyle sohbet etmek istersek o bireyin istediklerini,sevdiklerini bilmemiz bize kolaylık sağlayacaktır. Cinsellik sadece kadın erkek ilişkisi demek değildir. Kadınlar birbirine de haz duyabilir. Aynı şey erkekler için de geçerlidir. Bu konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, yeni insanlarla ilişkiler kurmak, cinsel arzularınızı yatıştırmak veyahut kendi hem cinsiniz le ilişkiler yaşamak için sohbetodamiz.com sizler için hizmet vermeye devam etmektedir. Yazılarımızı takip edip, bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

ETİKETLER :